TPA270RL
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TPA270RL
Part Number : TPA270RL
Manufacturer : STMicroelectronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TPA270RL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Capacitance : 25 pF
Breakdown Voltage : 270 V
Peak Pulse Power : 1.7 W
Max Operating Temperature : 150 °C
Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) : 270 V
Products Category : Circuit Protection - TVS - Thyristors
Qty : 903 In Stock
Applications : Advanced driver assistance systems (ADAS) Electronic point of sale (EPOS) TV
Polarity : Bidirectional
Case/Package : DO-15
Max Surge Current : 5 mA
Operating Supply Voltage : 243 V
Min Operating Temperature : -55 °C